Відома українська співачка, народна артистка, продюсер Наталія Могилевська поділилася постом у соціальній мережі. Вона показалася з покійним Григорієм Чапкісом, щоб звернеться до публіки через важку втрату.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Завжди на висоті... Я хочу, щоб вас запам'ятали таким! Мій викладач в Академії мистецтв, мій суворий суддя, мій друг і мій партнер по школі танців! Яка ж це втрата для всіх нас: (((Ви були таким сильним, ясним, палаючим... Я ненавиджу ейджизм, і ви довели, всім невігласам і слабакам, що чоловік і в 90 років може мати лиск, бути зіркою , доглядати за жінками, пахнути і працювати на повну. Спасибі за танець, спасибі за наше весілля, спасибі за приклад. Прийміть мою подяку і захоплення навічно. Шкода що наша школа не встигла прийняти всіх бажаючих. Так навчити їх могли тільки ви. Мені дуже шкода, що я не в Києві і не зможу вас проводити в останню путь. Я люблю вас, мій Герой!", - підписала фотографію легендарна співачка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку популярної артистки, не обділила увагою свою улюбленицю і залишила чимало відгуків під постом Наталії.

"Так, Наташа правильно сказала:" захоплення навічно!".......", "Людина величезного таланту і оптимізму", "Мурашки........Світіть Маестро...Світла Пам'ять", "світла пам'ять", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Наталія Могилевська поділилася незвичайною історією.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Наталія Могилевська розповіла про свою дієту.

Також портал "Українці" писав, що Наталя Могилевська показала себе без макіяжу.