Український артист, ректор університету культури Михайло Поплавський поділився шикарним відеороликом у соцмережі. Він показав свій новий кліп, де заспівав з Аліною Гросу.

Відповідну публікацію Михайло Поплавський оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"Прем‘єра нового концертного кліпу «А ми з тобою любовники» Відео зняте з використанням сучасних VR-технологій, LED cube і 3D-графіки. У кліпі все побудовано на алегоріях і символах. Любов – це велика сила, що наповнює добром наші душі! Головні героїні: Аліна Гросу @alina_grosu та Анастасія Захандревич @_zakhandrevich_ Director – Олена Вінярська @viniarskaya 1 st AD – Михайло Харченко @michaelkharchenko DP – Дмитро Мислінчук Choreographer – Ростислав Савченко Дивіться новий кліп на YouTube та діліться враженням після перегляду Кохаймося, бо ми того варті! Любов врятує світ! #поплавський #любов #амизтобоюлюбовники #кохання #кліп #vr #new #lovers #youtube #poplavskiy", - підписав відеоролик український артист.

Мільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку популярного ректора, з нетерпінням чекає нових публікацій за участю свого улюбленця. Шанувальники активно коментують кожну публікацію за участю Михайла, і ця – не стала винятком з правил.

"Ви та Ваша команда дуже талановиті Я бажаю вам ще більше крутих робіт та натхнення а найголовніше здоров'я"," здавалося така маленька а толк вже знає в танцях під правильну музику", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Нагадаємо, що відомий український артист Михайло Поплавський розповів, що йому піднімає настрій.

Як раніше повідомляв портал "Українці", доктор наук Михайло Поплавський показав відкриттям нової тераси.

Також портал "Українці" писав, що Михайло Поплавський розповів про новий кліп.