Популярна українська співачка, відома, як "Королева ночі" , найскандальніша і епатажна представниця шоу-бізнесу, "суперблондинка", володарка найсильнішого голосу, успішна і незалежна Оля Полякова поділилася цікавим постом у соціальній мережі. Вона повідомила своїм фоловерам про нове відео за участю європейського доктора, який відповість на всі питання.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Сьогодні буде спецвипуск "Полявідення" з доктором з Німеччини Ярославом Вінтером @int_msc. Поговоримо про те, як лікують COVID-19 в Німеччині, якою вакциною прищеплюють німців і яка ситуація в Європі. Підключайтеся до нашого спільного ефіру о 20: 00 #оляполякова #ярославвинтер #проковид #появидение2021", - підписала публікацію українська співачка.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку знаменитої виконавиці, з особливим інтересом спостерігає за всіма постами і особистим життям зірки. Вони активно коментують кожну публікацію за участю Олі, і ця - не стала винятком.

"знову якийсь німецький русофіл розповідатиме, як в ЄС погано?) ", "Ви вже і доктор?", "Цікаво", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що відома українська співачка Оля Полякова взяла участь у популярному кулінарному шоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна виконавиця Оля Полякова поділилася цінною інформацією.

Також портал "Українці" писав, що чарівна Оля Полякова показала своє дозвілля з близькими людьми.