Українська артистка Алена Алена поділилася публікацією в соцмережі на честь дня народження. Вона звернулася до публіки і розповіла про себе.

Відповідну публікацію Олена Альона розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Мені сьогодні 30. (всередині все одно 20 ) Так багато хочеться написати, шо аж слів бракує. Як казав один крутий музикант: «сльози заважають говорити». 30 — це такий собі зріз. Ніби пів життя за плечима. Багато де жила, маю багато друзів, маю найрізноманітніший досвід роботи, можу говорити про важливі речі на всю Україну та за її межі, кохана та кохаю, маю крутезну команду і цілий вагон планів на наступні 30 років. Щаслива. Це головне Шось не встигла ще. Щось взагалі не вдалося (схуднути, наприклад на 29 кг ). Але хто стукає - тому відчинять. А я стукаю регулярно. Тому всім, хто читає цей пост, я щиро бажаю вірити в себе, любити себе і знати, що у вас все вийде, як вийшло і ще вийде в мене. Люблю людей. Люблю всіх вас. Назавжди ваша, alyona alyona ", - підписала фотографію українська артистка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, з особливим інтересом стежить за особистим життям і кар'єрою реперші. Шанувальники активно коментують кожну публікацію за участю Олени, і ця – не стала винятком.

"З Днем народження дорога Альона! Ти добрєйшей душі людина! Люблю", "Вітання, супер-жінко! будь здоровенька, а усякому другові-буде! Будь!", "З Днем Народження, Сонце"," 30 для дівчини - це повноліття, вітаю - рости духовно, будь легше тілесно, і не припиняй радіти життю", "з Днем Народження"," З днем народження вітаємо!",- залишають коментарі користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Олени в Instagram
Коментарі на пост Олени в Instagram

Коментарі на пост Олени в Instagram
Коментарі на пост Олени в Instagram

Нагадаємо, що Українська реперша Олена Олена здивувала аудиторію відвертим знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Олена та Святослав Вакарчук заспівали новий хіт.

Також портал "Українці" писав, що Олена Олена показала свою нижню білизну.