Відома українська співачка, чарівна і талановита співачка, скандальна і епатажна виконавиця Оля Полякова поділилася відеороликом у соціальній мережі. Вона поспілкувалася з відомим доктором на дуже важливі теми.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Ефір з німецьким доктором Ярославом Вінтером сьогодні ми поговорили про те, як лікують вірус в німецьких лікарнях і нових препаратах, рекомендованих для лікування COVID-19. Розвіяли міфи про вітаміни, молозив і марихуану для профілактики і лікування коронавірусної інфекції. Що відрізняє вакцини проти COVID - 19 на основі інформаційної РНК? Як боротися з наслідками коронавірусу - безсонням, депресією, ПА, слабкістю. А також розібрали інші важливі питання, що хвилюють багатьох. Дивіться наш ефір в IGTV і залишайте коментарі! З приводу онлайн консультацій можна звертатися в компанію IMSC @int_msc: Whatsapp: +380 93 260 7780 #оляполякова #ярославвинтер #проковид", - підписала відеоролик українська співачка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, з особливим інтересом спостерігає за всіма публікаціями зірки. Шанувальники не змусили себе чекати і почали коментувати пост Олі.

"Марення... Не вірю в ці щеплення і не вірю що Оля ти будеш робити її...", "За 40 років від колорадських жуків нічого не знайшли ,а тут за короткий термін вакцини ,не смішіть", "спасибі", - залишають відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що скандальна співачка Оля Полякова взяла участь у новому випуску кулінарного шоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Полякова поділилася цінною інформацією.
Також портал "Українці" писав, що Оля Полякова похвалилася пишними формами.