Відома українська артистка і модель Даша Астаф'єва поділилася постом у соціальній мережі. Вона постала перед аудиторією в домашньому вигляді зі своїми улюбленцями.

Відповідну публікацію Даша Астаф'єва розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Скільки радості та емоцій ми отримуємо від наших улюбленців! У такі моменти, найменше хочеться, щоб у цій історії була зворотна сторона... Алергія, бактерії і повний будинок пилу – це тільки мала частина того, з чим стикається кожен власник тварин. Дякую @philipsua, що подбали про те, щоб всі ми відчували себе комфортно, безпечно і дихали вдома чистим повітрям. Знайомлю вас з новинкою-очищувачем повітря Series 3000i AC3055/50 від Philips. Все в нашому герої прекрасно! Розумна технологія Dual Scan сканує повітря 1000 разів на секунду для виявлення надмілких частинок. За змінами якості повітря дуже легко спостерігати в режимі реального часу-дисплей стає червоним, якщо повітря погане. Якщо світиться синім-значить все в порядку. Очищувач підходить для приміщень площею до 135 м2 і розподіляє чисте повітря в кожен кут кімнати. Із завданням очищення повітря він справляється дуже швидко, у нас вдома йому знадобилося до 10 хвилин, щоб привести показники в норму", - підписала публікацію українська модель.

Крім цього, Даша розповіла про унікальний фільтр, який очищає повітря.

"Завдяки інноваційному фільтру 3-в-1 Nano Protect HEPA очищувач видаляє з повітря до 99,99% вірусів, бактерій, пилу і алергенів. І великий плюс, що фільтр потрібно міняти всього 1 раз в 3 роки.І моя улюблена частина-підключення до додатка Clean Home+, з нього можна управляти приладом і моніторити якість повітря в будинку навіть на відстані", - поділилася зірка.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

Нагадаємо, що чарівна Даша Астаф'єва показала своє голе тіло.