Популярна українська співачка, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", талановитий і успішний продюсер, народна артистка України Наталія Могилевська поділилася постом у соціальній мережі. Вона показалася в домашньому вигляді і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмітила у своєму акаунті в Instagram.

"Вам легко втриматися на дієті, коли чоловік намазує бутерброд з маслом і ковбасою у вас на очах? Спасибі за коментарі, яких виявилося дуже багато. Дорогі чоловіки, будь ласка зверніть увагу, як дівчата на це реагують", - підписала фотографію українська співачка.

Крім цього, Наталя Написала про те, які їй подобаються чоловіки.

"Ви цікавитеся які чоловіки подобаються мені. Коли я його люблю мені все одно як виглядає мій чоловік, але для мене найстрашніше не це. Якщо я перебуваю на ПП‼, а він приходить додому і дістає шматок м'яса, потім торт, потім заїдає морозивом під келих вина і в фіналі закурює сигарету, то мені дуже важко утримуватися на здоровому харчуванні. Мені здається дуже важливим, коли обидва члени сім'ї плюс-мінус дотримуються однакової системи харчування, релігійних поглядів і бажано однакових смаків на кіно тому що інакше вдома буде боротьба за пульт від телевізора і після цього доводиться "я випила твою любов до дна..."ну ви зрозуміли", - поділилася відома артистка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Нагадаємо, що українська співачка Наталія Могилевська заговорила про чоловіків.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Наталія Могилевська розповіла про стосунки з Чапкісом.
Також портал "Українці" писав, що Наталя Могилевська поділилася цікавою історією.