Українська реперша Алена Алена поділилася відвертим знімком у соціальній мережі. Вона показалася без одягу і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Олена Альона розмістила з виттям акаунті в Instagram.

"Коли ображають "сильну стать" — я чую галас. Коли мова йде про домашнє насильство в голову відразу приходять образи чоловіка-деспота і жінки-жертви. Але мало хто дивиться на цю ситуацію під зворотнім кутом. Ви швидше за все або не чули, або чули дуже рідко про жіночий аб'юз. Звичайно, адже зізнатися чоловікові в тому, що його ображає дівчина — таке фаталіті. Вся мужність просто збирається в ганчірочку і прямо у відро для сміття. Але жіночий аб'юз проявляється регулярно, і часто більше в моральній сфері: словесні приниження, підколи, прямі образи. "Чуєш ти, йолопе, чому не прибрав за собою в туалеті" чи "Мені соромно сидіти з тобою в гостях за одним столом, бо в тебе подерті пальці від роботи". І таких прикладів мільйон, не говорячи вже про статеві приниження. Психологічне здоров'я не відновлюється так само як фізичне", - підписала пост українська співачка.

Крім цього Олена розповіла про те, що працювала в соціальній службі.

"Працюючи в соціальній службі я часто стикалася з таким. Але найгіршим для мене був аб'юз за рахунок дитини: маніпуляції, подавлення значимості батьківства перед материнством, висміювання по сарафанному радіо тощо. І цей закоренілий стереотип, що "чоловік все повинен". Не повинен. Є закон і його треба дотримуватися. В іншому ж варто не слідувати закоренілим стереотипам і поважати людей однаково", - продовжила співачка.

Фото Олени Олени
Фото Олени Олени

Нагадаємо, що Олена Олена звернулася до публіки на честь свого дня народження.

Як раніше повідомляв портал "Українці", реперша Олена Олена показала відвертий знімок.

Також портал "Українці" писав, що Олена Олена показала свої форми.