Українська телеведуча, почесний посол ООН Маша Єфросиніна поділилася постом у соціальній мережі. Вона показала своє дозвілля з дітьми і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Я, як і багато хто з вас, дивилася захоплюючий серіал "Чорнобиль"... але, єдине, що сильно відрізняє нас з вами від всіх глядачів цього фільму на планеті - це те, що у нас всіх є свої спогади, історії причетності і, так чи інакше, свій зв'язок з тим роком...потрапивши на виставку @chornobyl.journey на ВДНГ, я повною мірою всі їх розпакувала в пам'яті.. Творець виставки Яся Гресь @yaroslava.gres почала нашу екскурсію словами, що вона не про біль і трагедію, а про те, як жорстоко розплатилася наша земля за режим під назвою Радянський Союз: до моменту виникнення ідеї зробити цю експозицію, якраз були розкриті останні засекречені матеріали, пов'язані з трагедією... наприклад, аварій на атомних електростанціях по всьому Союзу на той час були сотні, але про них замовчували.. Сам реактор, який вибухнув, був абсолютно бракований ( побудований з неточностями) і це свідомо допустили ...загалом, три години на цій виставці не тільки повернуть вас у ваші особисті асоціації з тим роком, але і на багато відкриють очі..", - підписала пост українська телезірка.

Крім цього, Маша написала, що її діти буквально перейнялися в цю трагічну історію.

"Ми з @olbalaban взяли наших синів, і їм дуже сподобалося ( Сані особливо зайшов весь інтерактив і віари). Але мою увагу привернув хлопчисько трохи старше мого сина, який невідривно слідував за нами під блискучу розповідь", - поділилася ведуча.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Юрій Ткач показав, як потрібно розважатися з красунями.
Нагадаємо, що Маша Єфросиніна рас сказала, що було на схемках «Ліги Сміху».