Український співак і хореограф, талановитий і успішний Діма Монатік поділився шикарним постом в соціальній мережі. Він показав свій виступ на великій сцені і показав свою великодушність.

Відповідну публікацію Монатік розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"#Звучить в дуеті в Запоріжжі. Знайомтеся! Це Маша! Вчора в Запоріжжі біля самої сцени вона весь концерт тримала плакат з написом:"мрію з тобою заспівати"! І заспівала! Причому # Сильно красиво! Обожнюю такі імпровізаційні моменти на Live-концертах, адже вони залишаються назавжди в пам'яті, роблячи концерт особливим і неповторним. Нехай всі ваші мрії збуваються! #ЗапорожьеЗвучит #Запорожьеloveitрітм", - підписав відеоролик український співак.

Численна аудиторія, підписана на сторінку популярного артиста, з нетерпінням чекає нових публікацій від свого кумира. Шанувальники активно коментують кожен пост Діми, і цей - не став винятком з правил.

"Монатік ти як завжди добрий і щирий", "Дмитро, ви приголомшлива людина і співак", "черговий раз переконуюся в тому що душа прекрасна у Діми приголомшлива людина і чудовий співак з великим серцем і душею", "Розумниця! за сміливість!", "Монатік один з кращих співаків в Україні, обожнюю всі його пісні..", "Заспівала жахливо, перекричала Діму, він був такий ніжний, і ласкавий, а вона відвернулася і дивилася на глядачів", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Монатіка в Instagram

Коментарі на пост Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Монатіка в Instagram

Нагадаємо, що український артист Монатік порадував публіку кумедним відео.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Монатік захопив публіку шикарним виступом.

Також портал "Українці" писав, що Діма Монатік показав свого сина.