Величезна комета або мала планета, яку астрономи називають "найкрутішим, що ми знайшли", рухається до Сонця і, як очікується, досягне орбіти Сатурна в 2031 році.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Астрономи виявили гігантську, раніше невідому комету або малу планету, що входить в нашу Сонячну систему.

Нова "мегакомета", яка, як очікується, досягне орбіти Сатурна приблизно через 10 років, отримала позначення 2014 UN271.

За попередніми оцінками, розмір гігантського об'єкта становить від 60 до 230 миль в поперечнику. Поки немає даних про те, чи складається він в основному з льоду або каменю.

"Це найкрутіше, що ми виявили", - говорить Педро Бернардінеллі - керівник Університету Пенсільванії, який відкрив комету.

Він додав, що це схоже на "дуже старий" об'єкт, але немає ніяких свідчень того, що він був помічений раніше.

Комета
Комета

Команда виявила об'єкт, вивчивши дані огляду темної енергії, отримані телескопом Віктора м. Бланко в Чилі.

Вони ідентифікували близько 800 об'єктів за орбітою Нептуна, але UN271 2014 року виділявся своїми колосальними розмірами, а також своїм шляхом до Сонця.

Марк Маккогріан з Європейського космічного агентства сказав, що відправка зонда для прольоту комети-монстра "технічно здійсненна", але така місія повинна бути запущена в наступні шість-сім років, щоб досягти її вчасно.

Саманта Лоулер з Університету Реджайни в Канаді сказала, що UN271 2014 року недостатньо великий, щоб бути класифікованим як карликова планета, технічно це може бути мала планета або "можливо, мега-комета".

Комета
Комета

Вона додала, що подібні об'єкти рідко спостерігаються поблизу: "Може бути, це буде якась абсолютно химерна форма", - сказала вона. "Я дуже сподіваюся, що у нього є кільця".

Один TNO, відомий як 2002 TC302, має великий місяць, що обертається навколо нього на неймовірно близькій відстані.

"Навколо ТНО вже виявлено близько сотні супутників, але всі вони відносно далекі від своїх основних тіл. ми не знаємо інших об'єктів, що обертаються так близько від об'єкта такого розміру", - говорить Хосе-Луїс Ортіс з Інституту астрофізики Андалусії в Іспанії.

Нагадаємо, що у мережі показали сучасного робота для плотських утіх.

Як раніше повідомляв портал "Українці", британці повідомляють, що бачили НЛО.

Також портал "Українці" писав, що експерти повідомляють, що НЛО вже серед нас.