Популярна українська телеведуча, відома, як "паломниця", Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко поділилася публікацією в соціальній мережі. Вона розповіла, як в будинок її мами увірвалися з обшуком.

Відповідну публікацію Оксана Марченко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Друзі, Добрий день! А ось у моєї мами він сьогодні зіпсований - у неї з ранку обшуки. Але ми читали Булгакова. Саме з упевненістю у своїй правоті і торжестві справедливості ми даємо оцінку тому беззаконню, яке обрушилося на нашу сім'ю, тому що впевнені: всяка неправда буде зруйнована, нічого немає таємного, що не стало б явним, І Бог обов'язково осоромить брехунів. Моя мама-дуже сильна людина, ми і це пройдемо, переживемо, тому що час "кулькових" неодмінно закінчиться. #ОксанаМарченко #делітесьдобром #воттакіеновості", - підписала публікацію українська телеведуча.

Пост Оксани Марченко в Instagram
Пост Оксани Марченко в Instagram

Численна аудиторія, підписана на сторінку популярної телезірки, активно спостерігає за всіма публікаціями Оксани. Фолловери не обділили увагою телеведучу і залишили чимало коментарів під постом знаменитості.

"Сил вам дорога Оксана. Те що зараз відбувається навколо, інакше як армагедоном і не назвеш.", "Совість шукають? Моя сім'я з Вами, Оксаночка це скоро пройде і все неодмінно буде добре!", "Че шукають, Оксана? Портрети Путіна?) Дайте їм вже оселедця!) ", "Оксана ви неймовірна жінка . Вами захоплюється вся країна . Миру Вашій родині, добра, і всього самого найкращого", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що Оксана Марченко показала домашніх улюбленців.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна Оксана Марченко розповіла про кохання.

Також портал "Українці" писав, що Оксана Марченко показала зйомки свого шоу.