Українська реперша і співачка Алена Алена поділилася интереснм постом в соціальній мережі. Вона показалалася в одному купальнику і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Олена Альона розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Можна і так, але краще бери квиток на літак. Коли на вулиці та в паспорті за 30 — я чую галас! Народ це треш, вдома нереальна спека, на вулиці ще гірше, а на роботі ледве дує кондиціонер і тільки но встигаєш по 3 рази на день бігати в холодний душ. Допоможу вам лайфхаками, які врятують вас від спеки: • Ніякого сексу! Коли на вулиці пекло у 36 градусів це останнє, чим можна займатися. Липкої камасутри вам тільки не вистачало. • Маршруткам так! Гарна новина: де ви бачили баню за 8 грн, яка ще й до роботи вас довезе? Якщо забули віник з собою — метро вам на допомогу", - підписала фотографію українська артистка.

Крім цього, Олена розповіла, що вона кардинально змінила свій гардероб.

"*Сьогодні я прийшла в парео, щоб не бути всім смердео. На цей період ніяких джинсів, сорочок та ін. Тільки легкий одяг, який товаришує з легким вітерцем. • Льоду так! Ice стає нашим найкращим другом. Додаємо його всюди: напої, спідня білизна, взуття, ще у напої, до кишень, за комір. Та використовуємо замість лолі попсів. • Якщо не хочете організувати несанкційований водоспад, не підіймаємо руки більше ніж на 45 градусів до гори. Ці лайфхаки «авжеж» вам допоможуть, але є один гарантований варіант: • Авіарежиму так! Заходимо на @aviasales_ua , обираємо найближчий варіант, купуємо квиточок, сідаємо у літак та вимикаємо телефон. А там і кандьор, і льод у коктейлях, і парео без смердео, і суцільний кайфео. Скоріше бери квиток на літак та спокійно відпочинь від цієї спеки поблизу моря. Зберігай ці лайфхаки, щоб не загубити. Та з друзями поділись, щоб полегшити їм життя", - поділилася реперша.

Alyona Alyona
Alyona Alyona

Нагадаємо, що Гола Олена Олена звернулася до публіки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Олена звернулася до публіки на честь свого дня народження.