Народна артистка України, відома, як "Діва", чарівна і успішна Ані Лорак поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона показала унікальні кадри зі своїх виступів.

Відповідну публікацію Ані Лорак розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Цього року ми з особливим трепетом готувалися до @zharafest близько трьох місяців ми створювали унікальне шоу для кожної з пісень. Глибокий номер # Наполовину був придуманий @german.nenov, який спеціально прилетів з Києва, щоб стати частиною незабутнього перфомансу. Чуттєва # роздягнена, яка за місяць з моменту виходу стала улюбленою і очікуваною на кожному концертеот @Sasha___selivanova. І, звичайно ж, #дзеркала в сольному виконанні. Яке з наших творчих рішень сподобалося вам найбільше?", - підписала публікацію українська співачка.

Багатомільйонна публіка, підписана на сторінку зірки, не забила про себе нагадати і залишила чимало коментарів під постом знаменитості.

"Кожен номер прекрасний і красивий по своєму. Вже по кілька разів із захопленням переглядаю всі три! Дякую всім, хто причетний до цієї неймовірної роботи! У кращої Артистки-найкраща Команда!", "Вам Червоний дуже йде", " шалено красивий образОчень красиве виконання з чудовим голосом і посмішкою!!Ти ідеальна у всьому", "Богиня краси", " Кароліна, всі номери і образи були неймовірними! дуже сподобалися спасибі!", - залишають коментарі фоловери успішної зірки.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Ані Лорак показала свої прикраси.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Ані Лорак показала свою репетицію.

Також портал "Українці" писав, що Ані Лорак показала свій виступ.