Народна артистка України Наталія Могилевська поділилася шикарним постом у соцмережі. Вона показалася в красивому вигляді, хвалячись стрункими ногами.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"300 грам через які я мало не облисіла. ЧИТАТИ ДО КІНЦЯ! Хочу зізнатися вам у всьому. Я рада, що тут багато чуйних людей, які сильно мене підтримують. Тому можу бути відвертою. В реальності я вірила, що 4 кг - це не так вже й багато. І ви писали, що це дрібниці і я легко їх скину. Це дійсно так, якщо у тебе нормований графік. Коли ж твої день і ніч перевернуті з ніг на голову... коли ти відлітаєш на відпочинок, щоб через пару днів сісти в літак і повернутися назад - все складається інакше. Друзі, це дійсно важко. І все начебто виходило добре, але вранці до анонса моєї ваги я встала на ваги і побачила зайві 300 грам, які спливли нізвідки. Наташа Самойленко каже, що винний буряк, який я не повинна була їсти ввечері раніше. (про буряк, дивіться сьогодні інформацію в сторі) я впевнена, що всьому виною переліт. Це велике навантаження на організм і вага часто вище після перельоту", - підписала публікацію українська співачка.

Крім цього, Наталя написала про те, як боролася із зайвою вагою і скільки вона тепер важить.

"Але я, була б не я, якби не ставилася до подібних викликів на повному серйозі. Я в останні дні зробила все і зганяла вагу в сауні, ендосферою і приймала чарівну таблетку. І до вечора 26 червня у мене нарешті вийшли мої, 72, 6 кг. Не буду заглиблюватися в деталі тут - все детально покажу в сториз. Але я рада, що моє волосся зі мною! Дорогі мої, Наташа Самойленко @samoylenko_diet та Аніта Луценко @anitasporty! Я безмірно вдячна вам за підтримку і мотивацію. Без вас я б цього не зробила! І я не зупиняюся! Сьогодні я знову полетіла в @rixosprykarpattya і планую худнути далі. Думаю про новий Челлендж "4 до дня народження" або 5? Що думаєте?", - поділилася артистка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Нагадаємо, що Оля Полякова похвалилася новим досягненням.

Як раніше повідомляв портал " Українці", Наталя Могилевська показала, як її обстригла Леся Нікітюк.

Також портал "Українці" писав, що Оля Полякова взяла участь на кулінарному шоу.