Популярна українська телеведуча, успішна і талановита телезірка, вічна жартівниця, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками" Леся Нікітюк поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона постала перед публікою в красивій сукні і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Якщо ви хочете бути розумними-потрібно читати. Якщо ви хочете бути розумними і багатими-потрібно зареєструватися у Mastercard Більше. Увесь цей час я просто розраховувалась своїми картками (як завжди, нічого особливого) і назбирала балі, які вирішила вкласти в собі. Коротше, накупила книжок Хочу і Вам подарувати сертифікат від партнерів @mastercardukraine-найбільшого інтернет магазину книжок Yakaboo. Для цього вам потрібно зареєструватися на https://bilshe.mastercard.ua та поставити + під цим постом. Все дуже просто, як завжди з @mastercardukraine Переможця оберу рандомно і оголошу в сторіс через 3 дні, чекайте)", - підписала публікацію українська телеведуча.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку зірки, не обділила увагою пост Лесі. Фолловери не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків.

"А малюнок на нігтях, це стрінги? Або це моя фантазія?! Клас", "Королева !!", "Нігті в стрінгах", - залишають коментарі користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Леся Нікітюк показала неймовірний образ.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна артистка Оля Полякова поділилася своїм досягненням.

Також портал "Українці" писав, що відома Оля Полякова поспілкувалася з німецьким лікарем.