Народна артистка України Ані Лорак поділилася шикарним відеороликом у соцмережі. Вона показала свою неймовірну фігуру, позуючи перед камерою.

Відповідну публікацію Ані Лорак розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"КОНКУРС дорогі мої, спасибі за ваші перегляди та відгуки до пісні "роздягнена". Менш ніж за місяць відео набрало понад 13 мільйонів переглядів на YouTube! На честь цього хочу порадувати вас конкурсом каверів і розіграти новий iPhone 12 Конкурс триватиме 10 днів, до 8 липня включно. Мінус пісні" роздягнена " вже чекає вас на моєму telegram-каналі (посилання в сторіз). Переможця обиратиму особисто і обіцяю прослухати всі кавери автори найоригінальніших відео отримають від мене особливі додаткові сюрпризи. Записуйте свої кавер-версії пісні" роздягнена " на відео, публікуйте в Instagram і не забудьте відзначити мене і поставити хештег конкурсу #роздягнена . PS. Підписуйтесь на мій telegram-канал! Там будуть ексклюзивні відео і кадри, яких немає в Instagram! Всім бажаю натхнення і удачі #роздягнена", - підписала Відеоролик українська співачка.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку зірки, не забула про себе нагадати і ставила чимало відгуків під публікацією Ані Лорак.

"Яка ж неймовірна фігура", "яка ви краса", "для чого ви це робите ,адже ви співачка, а не фотомодель ?", "Боже ось як можна мати таку фігуру ну прям молодчинка уявляю скільки праці вкладено в це тіло ось просто молодчинка", "розкішна", "я думаю ця найшикарніша співачка Росії", "Боже яка фігура", - коментують відеоролик юзери соцмережі.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що співачка Наталія Могилевська показала, як Леся Нікітюк обстригла їй волосся.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Ані Лорак показала свої наряди.

Також портал "Українці" писав, що Ані Лорак похвалилася своїми коштовностями.