Citroën Skate-це платформа для безпілотного електромобіля, яка може бути оснащена різними типами контейнерів в залежності від виконуваної роботи, і проявляє витончений профіль на вулицях, щоб звести до мінімуму незручності.

Citroën Skate розрахований на майже безперервну роботу, заправляючи себе на спеціальних базах для індукційної зарядки, щоб залишатися в русі. Максимальна швидкість може бути обмежена до 25 км/год або 5 км/год в залежності від того, як вона використовується, в той час як гідравлічна підвіска пом'якшує удари і поштовхи для тих, хто знаходиться на борту.

Citroën Skate
Citroën Skate

Колеса, розроблені у співпраці з Goodyear, оснащені невеликими електродвигунами і сферичними шинами, які раніше були розроблені компанією, що дозволяє Citroën Skate рухатися в будь-якому напрямку. Автомобіль має довжину 2,6 м, ширину 1,6 м і висоту 51 см і призначений для пересування по виділених смугах, в той час як інтелектуальна система управління автопарком управляє його переміщеннями по місту.

Citroën представив три конструкції відсіку для Skate, кожен з яких може бути встановлений на платформу всього за 10 секунд, причому два з них були розроблені французькою готельною компанією Accor.

Citroën Skate
Citroën Skate

Підставка Sofitel En Voyage пропонує високий рівень комфорту, який можна асоціювати з брендом розкішних готелів, поєднуючи в собі плоске скло, дерев'яну маркетрі, криваво-Помаранчевий оксамит і модні меблі в коробці, досить великий для трьох пасажирів.

Багаж поміщається в спеціальне відділення, а світлодіодна стрічка відображає повідомлення про новини, погоду і час в дорозі. Інші функції включають панель, звукову систему, настроюване освітлення та планшет із сенсорним екраном для відеоконференцзв'язку.

Разом з Accor також розроблений модуль Pullman Power Fitness, який покликаний поєднувати фізичну активність з поїздками на роботу. Гребний тренажер і тренажер можна знайти всередині скляного міхура, що забезпечує конфіденційність для пасажирів, але все ж дозволяє дивитися зовні.

Citroën Skate
Citroën Skate

Доступ до цифрового тренера можна отримати через голографічний екран, і, за словами Citroën, вправи, які проводяться на борту, можна навіть використовувати для зарядки акумуляторів автомобіля.

Третій модуль, названий JCDecaux City Provider, натхненний вуличними меблями. Закрита кабіна з затемненими вікнами забезпечує усамітнення, якщо це необхідно, в той час як відкритий майданчик знаходиться навпроти із захистом від елементів, забезпечуваних навісом. Підставка City Provider розрахована на п'ять пасажирів і оснащена зарядкою від USB і інтерактивними екранами для планування поїздок і отримання туристичної інформації.

Повнометражний відеоролик про Citroën Skate можна побачити нижче.