Законопроект 4142 закономірно ставить питання: «А навіщо взагалі нам держава, де вся відповідальність перекладається на кишеню бізнесу і фізосіб?»

Юрій Романенко
Юрій Романенко

Про це написав політолог Юрій Романенко на своїй сторінці в Фейсбук, - передає Хвиля.

За його словами, одночасно створюються умови «для проштовхування митних вакцин, які будуть в ручному режимі нав'язувати всьому народу».

«Оцініть красу гри: вони хочуть всіх змусити колоти собі будь-який шлак, який вдарять в жадібні голови фармацевтичної мафії за наш з вами ж рахунок. При цьому вони нас ще будуть карати під соусом «несвідомості», «боротьби з епідеміями» та іншої муті, що вони будуть щедро вливати в голови наших співгромадян », - резюмує Романенко.

з посту Юрія Романенка
з посту Юрія Романенка

Раніше повідомлялося про те, як український політик Андрій Пальчевський поділився думкою про причини, через які державі не вдалося підготуватися до викликаного пандемією коронавирусной інфекції карантину.

На його думку, українська медицина паралізована колапсом і не здатна захистити громадян від наслідків епідемії небезпечного захворювання.

При цьому, українці повинні будуть віддати по 16 тисяч гривень своїх податків на обслуговування і погашення боргів, близько 5,4 тисячі на дефіцит Пенсійного фонду і більше 7 тисяч - на оборону і безпеку.

У свою чергу, за оцінками глави МОЗ, на медицину необхідно виділяти, щонайменше, 5% ВВП, так як за цим показником Україна значно відстає від європейських країн.