Українців попередили про подорожчання водопостачання і світла вже з наступного місяця. Так, ціна на перші 100 кВт / год електроенергії для населення підніметься практично в два рази, а ціна холодної води - на 22%. Нові тарифи вже повинні були бути передані місцевій владі на узгодження.

бідність, пенсіонерка, старенька
бідність, пенсіонерка, старенька

Як пише «Час Пік» з посиланням на інформацію Міненерго, згідно меморандуму України і МВФ, нові тарифи вже повинні були бути передані місцевій владі на узгодження, передають сьогодні «Українські Новини».

"Уже з першого жовтня повинна піднятися і ціна на перші 100 кВт / год електроенергії для населення. Вона була незмінною з 2017 року.

Практично в два рази - з 0,9 грн до 1,68 грн.

Такі плани були оприлюднені ще в презентації меморандуму про скорочення «зеленого» тарифу", - говориться в повідомленні.

Крім того, з жовтня місяця планується підняти тарифи на холодну воду. Розмір підвищення складе 22%.

пенсії, виплати, старенькі
пенсії, виплати, старенькі

Як повідомляють в НКРЕКП, причиною підвищення тарифів є зростання заробітних плат співробітників, а також підвищення вартості витратних матеріалів.

Як повідомлялося, Верховна Рада зменшила фінансування пільг і житлових субсидій, тому до 20% субсідіантов можуть втратити допомогу на оплату комунальних платежів.

Крім того, в Україні починаючи з осені газ подорожчає від 5,4 до 7 грн за кубометр.