Про це розповіла незадоволена клієнтка банку в своєму відгуку.

За її словами, вона оформила в ПриватБанку віртуальну карту, яка не може йти в мінус.

"Створила інтернет-карту, щоб вона не могла йти в мінус, але банк вирішив по-іншому. Як повідомив оператор, стався технічний збій, і з карти були зняті гроші за підписку в соц. Мережах. Карта пішла в мінус, плюс нарахували відсотки за користування кредитом ", - скаржиться клієнтка.

скарга клієнтки ПриватБанку
скарга клієнтки ПриватБанку

Вона також зазначила, що про негативний балансі дізналася через два тижні, і була змушена заблокувати віртуальну карту.

"Про це, я дізналася тільки через 2 тижні тому була впевнена, що все в порядку з картою, адже на ній немає грошей. Тепер я заблокувала карту, мені банк каже, що потрібно її погасити, включаючи відсотки. При цьому, банк визнає, що це була технічна помилка. Ось і питання, навіщо створювати карту, з якої можуть бути зняті гроші не тільки без моєї згоди, але і навіть без повідомлення, а сума більше 700 гр, плюс відсотки ", - резюмувала клієнтка в негативному відкликання.

скарга клієнтки ПриватБанку
скарга клієнтки ПриватБанку

"З питання списання коштів, необхідно розуміти, що залишаючи дані карти на сторонніх сайтах і підтвердивши авторизацію карти, Ви даєте згоду на подальші списання з карти без додаткового підтвердження. У подібній ситуації, відв'язати карту можна в особистому кабінеті даного сайту або сервісу. Також Ваша заявка прийнята в роботу. Регламент розгляду заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І, разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для Вас ", - відповів на скаргу представник державного банку.

Раніше повідомлялося про те, як клієнтка ПриватБанку намагалася через термінал внести кошти, але через збій гроші "зникли" в системі.

При цьому в банку відмовилися повертати належать жінці гроші, так і не зумівши виразно пояснити причину такого рішення.