Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль висловив сподівання, що МВФ дасть позитивний сигнал про підтримку домовленостей між Україною та Європейською Комісією для виплати чергового траншу макрофінансової допомоги найближчим часом.

Як передає портал Українці, з посиланням на Урядовий портал, про це він заявив на зустрічі з Директором Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Альфредом Каммером.

Зазначається, що сторони обговорили зміцнення фінансового співробітництва, процес провадження реформ в Україні та виконання структурних "маяків", передбачених у Меморандумі України з МВФ за програмою Stand-by.

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр Шмигаль подякував Міжнародному валютному фонду за послідовну та незмінну підтримку в забезпеченні макрофінансової стабільності України.

При цьому зазначимо, що президент Володимир Зеленський вважає, що держава виконала всі вимоги Міжнародного валютного фонду для отримання чергового траншу кредитної допомоги.

Нагадаємо, що соратник Зеленського розкрив, як розкрадали ковідний фонд на дорогах: відкати сягали 40%. Ігор Уманський звільнився і відразу почав викривати масштабну корупцію

Раніше ми повідомляли, скільки Україна заплатить МВФ у третьому кварталі: мільярди з наших кишень?

Також нагадаємо, що вартість опалення буде змінюватись щодня: на що чекати.