У Пенсійному фонді назвали всі категорії пенсіонерів. Про це повідомляє портал Рубрика.

На жовтень цього року в нашій країні зафіксували 11, 2 мільйона пенсіонерів. Середній розмір пенсійної виплати становить 3,4 тисячі гривень. Найбільше отримують колишні судді. Їх середня пенсія становить 52, 4 тисячі гривень. Однак таких елітних пенсіонерів в нашій країні небагато.

Найгірше в нашій країні йде справа з тими громадянами, які отримують пенсії по інвалідності. Їх всього 74 тисячі осіб і розмір такої пенсії в середньому становить 1,7 тисячі гривень.

Також не сильно великі пенсії у тих, хто отримує виплати по інвалідності. Їх майже півтора мільйона і вони отримують виплату по 2,6 тисячі гривень.

Найбільше тих, хто отримує пенсії за віком. Їх близько 8,4 мільйона чоловік і розмір цієї виплати в нашій країні становить 3, 43 тисячі гривень.

Відзначимо, що розмір пенсії в нашій країні прив'язаний до мінімальної зарплати. Так як в наступному році планується її підвищення, то і розмір пенсії планують збільшувати. Однак незрозуміло який рівень інфляції очікується в нашій країні і чи збільшиться розмір пенсій в доларовому еквіваленті.

Раніше портал Українець повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.