В Україні планують підняти збори на скраплений газ. Про це повідомляє портал Obozrevatel.

На розгляд ввели мита на дизельне паливо, що спровокує також і підвищення вартості продуктів харчування. Причина в тому, що доставляються вони на автомобілях з дизельними паливом. Про це розповідає юрист Юлія Махінова.

Експерт повідомляє, що через підвищення даних акцизів також підвищиться вартість одягу, хліба і навіть проїзду в громадському транспорті.

Фахівці вважають, що даний стан справ призведе до погіршення економіки України.

Передбачається, що дана ситуація вкрай негативно позначиться і на українській промисловості, що посилить карантинну кризу в нашій країні. На даний момент в Україні є серйозна проблема з безробіттям.

"У нас критично губляться робочі місця, зупиняються підприємства, кожна копійка на рахунку", - повідомляє юрист.

Зазначимо, що раніше експерти робили прогноз збільшення безробіття в нашій країні через кризу, пов'язану з поширенням коронавірусу.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.