Пенсійне питання - болюче питання для всіх українців. Тому кожен із пенсіонерів із нетерпінням очікує хочь на якусь надбавку. І ось стало відомо про довгоочікуване пенсійне підпищення.

Як передає портал Українці, збільшення пенсійних виплат відбудеться у грудня 2020 року.

Це підвищення передбачає збільшення мінімальної пенсії до 1769 гривень та надбавок для тих пенсіонерів, які не мають стажу від 30 до 35 років і не отримували доплати раніше, у вересні 2020 року.

Згідно з інформацією, наданою Міністерству соціальної політики України, пенсія зросте з 1712 до 1769 гривень через те, що в країні збільшився мінімальний прожитковий мінімум. Також є пояснення щодо додаткової пенсії - остання також буде автоматично збільшена.

Гроші
Гроші

Також зросте і максимальна пенсія, оскільки вона відбиває суму, що складається з 10 прожиткових мінімумів.

Зазначимо, зараз в Україні готується масштабна пенсійна реформа. У Верховну Раду внесли законопроєкт про накопичувальні пенсії. також Міністерство соціальної політики закликали народних депутатів підтримати законопроєкт "Про накопичувальне пенсійне забезпечення", який вже зареєстрований у Верховній Раді.

Нагадаємо, що у ПФУ розповіли, хто з українських пенсіонерів отримує понад 52 тисяч гривень на місяць.

Раніше Українці повідомляли, що виплати для пенсіонерів що працюють або здійснюють підприємницьку діяльність будуть змінені.

Також ми повідомляли, що отримати стаж для пенсії можна не працюючи.