НАК "Нафтогаз України" встановив оптову ціну на газ для потреб населення, виробників тепла для населення та інших споживачів, яким газ поставляється на умовах ПСО.

Ціна газу в липні 2020 року становитиме 2 297,53 грн за 1 тис. Кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газсбитов і витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). Про це повідомляється на сайті НАК.

Таким чином, у порівнянні з червнем ціна виросте на 7,2% (на 155,25 гривень за 1 тис. Кубометрів).

Раніше ми повідомляли, що міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що червні 2020 року в Україні запустилися економічні процеси після важких попередніх двох місяців. Це дає підстави вважати, що Україна виходить з кризи, повідомляє прес-служба Мінфіну.

Є підстави вважати, що найбільш критичну стадію кризи ми пройшли. Зараз йде відновлення.

Марченко також зазначив, що не бачить підстав вважати, що падіння економіки в Україні буде більше, ніж в розвинених країнах.

Вважаємо, що 4,8% падіння ВВП - реальний показник. Цьому є кілька пояснень. Україна не сильно інтегрована в найбільш постраждалі економічні ланцюжка світової економіки. Ринки нашої експортної продукції збереглися. Йдеться про зернових і продуктах харчування. Падіння цін на руду і метал - не таке сильне, як на нафту і газ.

За його словами, для України, з точки зору зовнішніх позицій, ситуація не настільки вразлива, як для інших країн.

Марченко нагадав, що Україна - одна з топових країн, які забезпечують мир продуктами харчування. А на ці товари попит був завжди.