Поки серед українців плодяться хвилювання щодо повного локдауну на новорічні свята, пенсіонерам теж є про що переживати.

Адже локдаун означає і зупинку економіки, яка може спровокувати затримку, а то і повне припинення виплат.

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна розповіла про ситуацію з фінансуванням незахищених верств населення під час карантину.

25 листопада, Кабінет Міністрів України прийняв рішення про відновлення з 1 листопада виплат допомоги ФОПівцям на дітей до 10 років у зв'язку з введенням карантину вихідного дня. Марина Лазебна переконана, що з виплатами пенсій не повинно бути перебоїв.

Про це вона сказала в коментарі "PavlovskyNEWS".

розповіла міністр соціальної політики України Марина Лазебна
розповіла міністр соціальної політики України Марина Лазебна

" Локдауна соціального захисту не буде... Нам важливо, щоб люди були з виплатами. Якщо треба людям допомагати, ми допомагаємо. Пенсії розплановані. Скільки було підвищень, ми підвищуємо все. 1-го грудня буде підвищення прожиткового мінімуму (з 2118 до 2189 грн, - ред.). Автоматично людям перерахують надбавки за стаж, підвищать пенсії за особливі заслуги", - уточнила міністр соцполітики.

Варто нагадати, на початку місяця Марина Лазебна заявила, що займається питанням безкоштовного тестування на коронавірус для громадян. Зараз вона уточнює, що це завдання МОЗ, а Мінсоцполітики лише звертає увагу на групи ризику, яким потрібно допомогти в першу чергу.