Перша леді Олена Зеленська ініціювала підписання декларації "Бізнес без бар'єрів" між великими українськими та міжнародними компаніями.

Як передає портал Українці, про це повідомляється на сайті Офісу президента.

Зазначається, що з боку бізнесу декларацію підписали представники "Укрпошти", Ощадбанку, "Укрзалізниці", "Ашана", "1+1 media", ДТЕК, Socar, Work.ua, "АТБ" і Danone.

Повідомляється, що компанії будуть сприяти змінам з метою створення можливостей і соціального включення для всіх суспільних груп, в тому числі людей з інвалідністю, людей похилого віку, батьків з дітьми до шести років, жінок і молоді.

Перша леді і представники компаній домовилися до кінця цього року зафіксувати досягнення і визначитися з планами на найближчі роки з розвитку безбар'єрності в бізнесі.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Згідно зі словами першої леді, побудова безбар'єрного бізнесу в Україні-складний, комплексний і системний процес, що залежить як від законодавства і дій держави, так і від бізнесу і самих людей.

За власним бажанням до "Бізнесу без бар'єрів" може приєднатися будь-яка компанія, яка готова імплементувати принципи безбар'єрного ведення бізнесу, вказується в повідомленні.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський та перша леді чуттєво вшанували пам'ять загиблих під час голодоморів.

Раніше ми повідомляли, що Олена Зеленська вразила всіх на діловій зустрічі: краса і витонченість.

Також нагадаємо, що Олена Зеленська показала, як українська мова крокує світом.