Міністр соціальної політики України Марина Лазебна заявила, що розмір мінімальної пенсії до липня 2021 року може скласти 2600 гривень.

Як повідомила Лазебна в ефірі телеканалу «Україна 24», чергове підвищення пенсійних виплат заплановано на 2021 рік, а суми виплат залежатимуть від розміру мінімальної заробітної плати.

Лазебная підкреслила, що якщо рівень мінімальної заробітної плати в січні 2021 року буде підвищено до 6 тис. Грн., То мінімальна пенсійна виплата для тих, кому виповнилося 65 років і у кого є достатня кількість стажу - 35 років у чоловіків і 30 у жінок, складе 2400 гривень.

А ось в липні після чергового підвищення мінімальної зарплати до 6,5 тис. Грн, мінімальна пенсія складе 2600 грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр соціальної політики Марина Лазебна вважає, що пенсійну систему в Україні потрібно реформувати, а підвищувати пенсійний вік більше нікуди.

Також повідомлялося, що Марина Лазебная вважає, що пенсійна система, яка існує зараз в Україні, вимагає системного реформування, оскільки несправедлива до більшості пенсіонерів.

Також повідомлялося, що Марина Лазебная повідомила про заплановане на 2021 рік підвищення пенсій. Міністр соцполітики підкреслила, що пенсії підвищать в три етапи.