Громадян України можуть оштрафувати на велику суму, навіть якщо вони не отримали повідомлення

Як повідомляють Українці, до 1 липня податкова служба повинна була вислати всім українцям повідомлення-рішення про сплату податку на нерухомість за 2019 рік. Його сплачують власники житлової нерухомості, якщо площа квартири перевищує перевищує ліміт 120 квадратних метрів, а для дому - 60 квадратів.

Документ відправляють за місцем реєстрації - податковою адресою фізичної особи. Однак люди, які живуть не за місцем реєстрації, ризикують пропустити встановлений законом строк оплати 60 днів і отримати штраф. Щоб уникнути цього, потрібно звернутися до співробітників податкової за місцем реєстрації та отримати відповідне рішення.

При простроченні платежу до 30 календарних днів порушнику доведеться додатково вылатить 10% від суми боргу, а якщо тягнути ще довше - то всі 20%.

Варто відзначити, що глава податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев пропонував змінити правила розрахунку податку на житло. За словами парламентарія, вартість нерухомості в різних регіонах України відрізняється, тому недоцільно розраховувати суму, орієнтуючись на площу.

Раніше стало відомо, що з 1 серпня в Україні почнуть діяти нові правила у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Так збільшаться штрафи за незастосування РРО або використання з порушенням вимог.

виплати, черга, банк, українці
виплати, черга, банк, українці

Нагадаємо, українці вирішили сховатися від штрафів.

Українських водіїв попередили про покарання за спробу сховатися від камер автофіксації порушень

Після запуску системи автофиксации порушень ПДР на дорогах деякі українські водії почали шукати способи обдурити камери. Вони намагаються маскувати символи на своїх номерах, щоб їх не могли знайти.

Втім, в поліції попередили, що такий спосіб не тільки не врятує лихачів від покарання, але і спричинить нові проблеми. Про це розповів заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на своїй сторінці в Фейсбук.

Він підкреслив, що навіть у випадках, коли ДНЗ на машині прихований повністю або частково і камера не може розпізнати знак і зафіксувати порушення, «відповідальність все одно настане».

Білошицький пояснив, що патрульні на дорогах все ще можуть у будь-який момент зупинити водія за такі порушення:

експлуатацію авто без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому ТЗ або не відповідає вимогам стандартів;

з номерним знаком, закріпленим не в тому місці;

зі знаком, закритим іншими предметами чи покриттями, що утрудняють його розпізнавання;

з забрудненим знаком, якщо символи на ньому неможливо прочитати з відстані 20 метрів;

з оберненим знаком.

Подібні порушення самі по собі можуть стати причиною штрафу в розмірі 170 гривень. При цьому повторне порушення цих правил обійдеться водієві вже в 255 гривень або ж передбачає громадські роботи та оплатне вилучення транспортного засобу чи без такого.

Білошицький також поділився фотографіями, на яких показав, як українські водії намагаються ховати свої номери від камер.