В Україні сьогодні продовжують накопичуватися борги населення за оплату комунальних послуг, система субсидій не може вирішити дану проблему.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат з "Батьківщини" Михайло Цимбалюк.

Пенсіонери
Пенсіонери

"Що таке субсидії? Це віртуальні гроші, які людина не бачить, і вони передаються з однієї установи в іншу. І є монетизація субсидій, це позитивна річ, але повинен бути стимул, щоб не отримувати субсидії, а вкладати в енергозберігаючий котел, утеплювати вікна, стіни і так далі. Зараз, на жаль, відбувається накопичення боргів. Люди ходять за субсидіями, принижуючись, це як ходіння по муках. Це неправильно, і цей уряд, навпаки, затягує вузол всіх цих проблем, не вирішуючи їх", - сказав він.

пенсія, старенька, виплати, старість
пенсія, старенька, виплати, старість

Як писали Українці раньше, 15 грудня Верховна Рада прийняла проект держбюджету.

За проект Державного бюджету проголосували в 289 народних депутатів. Згідно з документом, прожитковий мінімум з 1 січня складе 2,1 тисячі гривень, з липня 2,2 тисячі і з грудня 2,3 тисячі гривень.

Мінімальна зарплата, як і обіцяно, повинна зрости. З настанням 2021 року вона складе шість тисяч гривень, а з 1 грудня 6,5 тисячі гривень.

Планується також скорочення субсидій. На наступний рік передбачено на них виділити 36,6 мільярда гривень, що на півтора менше показників на цей рік.

Бюджет на наступний рік передбачає масштабну приватизацію. Уряд розраховує продати державне майно на дванадцять мільярдів гривень.

Також плануються отримати доходи від грального бізнесу в районі семи мільярдів гривень.