Долар після короткочасного падіння знову почав рости і зараз торгується на рівні 28,42 гривні.

На тлі погіршення очікувань і прийдешніх новорічних свят нерезиденти призупинили покупку українських державних паперів. Варто найближчим часом очікувати зростання долара до рівня 28,5 грн, так як попит на валюту зберігається.

Про це повідомляє "Сегодня" з посиланням на керівника відділу аналітики ГК Forex Club Андрія Шевчишина.

Фото відділення ПриватБанку
Фото відділення ПриватБанку

"Пропозиції валюти немає, а зростання вільної ліквідності підтримує попит на валюту. І лише вихід НБУ з інтервенцією на рівні 28,42 гривні за долар зміг утримати ослаблення гривні", – зазначив він.

Раніше нардеп і голова профільного Комітету Верховної Ради Данило Гетманцев розповів про те, наскільки реальні панічні прогнози курсу долара до кінця 2020 року. А в НБУ розповіли, чому гривня падає, а Нацбанк нічого не робить.

Фото з Ощадбанку
Фото з Ощадбанку

Тим часом банкіри прогнозують серйозне падіння гривні до кінця 2020 року. Зокрема, в грудні нас чекає подальше ослаблення гривні, яким у підсумку обернеться її нинішнє зміцнення.

Як писали ukrainci.com.ua раніше, в українському мобільному додатку від Ощадбанку "Ощад24/7" в черговий раз стався збій. Один з незадоволених даною послугою клієнтів поділився цією новиною в соцмережі, судячи з його звернення, такі збої бувають досить часто.

Відповідну публікацію громадянин України розмістив на своїй сторінці в Twitter.

Останнім часом можна все частіше спостерігати негативні відгуки від клієнтів, які користуються послугами українського банку "Ощадбанк".

Цього разу користувач оприлюднив звернення зі словами про те, що у банку закінчилися батарейки, і неможливо зайти на їх сайт, який повинен працювати цілодобово.

"У чортячого @ua_oschadbank знову батарейки сіли-Електрика Закінчилася", - прокоментував свій пост український користувач послугами банку.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

Співробітники, які представляють Ощадбанк на офіційній сторінці в соціальній мережі, тут же відреагували на таке звернення і принесли свої вибачення.

"Добрий день. Шкодуємо, що сталася дана ситуація роботу сервісу Ощад 24/7 вже відновили. Можете проводити операції", - прокоментував ситуацію співробітник Українського банку.