В Україні одиноким пенсіонерам старше 80 років, які потребують стороннього догляду, призначили щомісячну допомогу.

Відповідне рішення про виплату було прийнято на засіданні Кабінету міністрів, - повідомляє сайт Кабміну.

«Встановлено порядок виплати щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилося 80 і більше років, і які потребують постійного стороннього догляду, в розмірі 40 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1712 грн х 40% = 685 грн)», - вказується в повідомленні.

Відзначається, що допомога буде призначатися і виплачуватися з 1 січня 2020 роки (для її нарахування буде проведено перерахунок).

Раніше повідомлялося про те, як названо головна умова, згідно з яким українці зможуть виходити на заслужений відпочинок з мінімальним робочим стажем.

Законодавство передбачає, що основною умовою призначення пенсії за вислугу років є наявність певного досвіду роботи, набутого в установах і на посадах, які, в свою чергу, дають право на довгострокову пенсію.

У свою чергу, В ПФУ розповіли, як переселенці зможуть отримувати пенсії при мінімальному пакеті документів.

При цьому, на думку експертів, після підвищення соціальних стандартів з 1 липня 2020 року, пенсії збільшилися лише у 30% українських пенсіонерів.

Експерти відзначають, що ситуація для пенсіонерів на даний момент змінюється, причому не в кращу сторону. Це пов'язано з тим, що пенсійний стаж з кожним роком збільшується і в 2028 досягне 35 років.