Депутати Верховної Ради збираються зобов'язати наших співвітчизників платити додатково два податки. Про це повідомляє портал Голос.иа.

До кінця цього року у Верховній Раді готують для розгляду два законопроекти. Вони зобов'яжуть наших співвітчизників оплачувати податок на нерухомість за новою формулою і ріелторський збір.

Цього року наші співвітчизники платили за свої будинки і квартири тільки ті суми, які встановлювалися місцевою владою. Додатковий податок обкладаються квартири від шістдесяти квадратних метрів і будинки від ста двадцяти метрів.

Однак цей принцип хочуть змінити. Новий законопроект повідомляє, що платити гроші за нерухомість будуть не на підставі його метражу, а за ринковою вартістю. Дану ініціативу підтримав голова податкової та митної політики Данило Гетманцев.

У коментарі журналістам він не приховує, що якщо дана ініціатива стане законом, податок на нерухомість будуть платити всі.

Також у ВРУ зареєстрували закон, за яким буде заборонено продавати або орендувати нерухомість без ріелторів. Більшість з ініціаторів-представники Партії Слуга народу.

Відповідно до законопроекту, кожну угоду ріелтори будуть вносити в новий сервіс-єдину інформаційну базу. Якщо дані Угоди не зареєстровані в цій базі, вони будуть вважатися незаконними.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.