У соціальній мережі продовжують висловлювати негативні думки про роботу української банківської системи. Незадоволений клієнт, який користується послугами банка "Аваль", розповів, як він "здирає" гроші зі своїх клієнтів.

Відповідну публікацію український громадянин розмістив на сторінці в Twitter.

Житель України в соцмережі написав про те, як він зайшов в український банк "Аваль" для того, щоб зробити довідку про погашення кредиту. На це, в свою чергу, співробітники зажадали з нього 100 гривень за дану довідку.

Крім цього, щоб отримати розширену довідку про погашення свого кредиту, йому потрібно буде заплатити 300 гривень.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

"Ох * * ть, зайшов в банк Аваль, на проспекті Перемоги, і хотів отримати довідку про погашення кредиту, і що ви думаєте? Довідка коштує 100 грн, а Розширена 300. Не знаю чи є Аваль в Твіттері, Але знайте, ви Пі**ри", - пише український користувач.

Крім цього, ще один юзер соцмережі нижче написав свій пост щодо платного облуговування "Ощадбанку" про те, що навіть кабінет у них платний.

"Це ви ще з ощадом не стикалися. Гірше днища немає. Навіть за 2й перегляд залишку на карті в банкоматі знімають гроші з цієї ж карти. Кабінет платний б**ть", - написала українська дівчина.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

Представник українського "Ощадбанку" в соціальній мережі тут же відреагували на дану публікацію і написали своє бачення.

"Добрий день. Повіряти баланс по рахунку можна безкоштовно через чат-бот банку або Ощад 24/7. Використання Ощад 24/7 не тарифікується, але для підтвердження операцій необхідно підключити смс-банкінг. Залежно від карти вартість повідомлень 0 або 7 грн/місяць", - пише Ощадбанк.

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Нагадаємо, що у мережі розмістили розклад роботи українських банків на новорічні свята.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Користувач банківськими послугами Ощадбанку розповів про чергове провальне обслуговування.

Також портал "Українці" писав, що у мережі продовжують скаржитися на нав'язливу роботу українських банків.