В Україні з нового року зростуть податки. Про це повідомляє портал today.ua.

Причина в підвищенні мінімальної до шести тисяч гривень. Це означає, що у відносних величинах розмір їх залишиться тим же, проте в абсолютних вони будуть більш серйозні.

Так, українці будуть змушені платити більше соціального внеску. Його мінімальний показник підвищується з 1,1 тисячі гривень до 1,32 тисячі.

Українські гроші, скріншот із відео
Українські гроші, скріншот із відео

Також доведеться платити більше податку для фізосіб-підприємців. Наприклад, у ФОП-ів першої групи вони становлять десять відсотків від прожиткового мінімуму. Тобто тепер вони становлять 227 гривень замість 210.

Зміниться також розмір і порядок виплат податку на "зайву" нерухомість. Тепер кожен наднормативний квадратний метр житла буде обходитися його власнику в 70,8 гривні замість колишніх 62,5.

Українські гроші, скріншот із відео
Українські гроші, скріншот із відео

Крім цього, до кінця цього року у Верховній Раді готують для розгляду два законопроекти. Вони зобов'яжуть наших співвітчизників оплачувати податок на нерухомість за новою формулою і ріелторський збір.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.