Фахівці розповіли, як себе вести при відмові про отримання субсидії. Про це повідомляє портал dengi.ua.

На даний момент посилюються правила на отримання даної пільги. Контролюючі органи часто відмовляють навіть представникам незаможних українців.

На даний момент українці, які не платять податки або єдиний соціальний внесок або податки, не можуть отримувати субсидії.

Остаточне рішення про надання даної пільги також призначають спеціальні комісії за місцем. Йдеться про представників державної адміністрації, районних чи міських рад, або виконавчих органів.

Якщо вищеназвані органи відмовляють в субсидії, не варто відступати. Претендент має право вимагати від представників комісії протокол з обґрунтуванням причини відмови. У документі повинні бути відсилання на діючі норми законодавства, а також на нормативні документи.

Даний протокол можна отримати протягом десяти днів після того, як претендент отримав рішення про відмову.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.