Транспортна компанія "Нова Пошта" пояснила, чому нараховується комісія за оголошену вартість вантажу і чому деякі відправлення упаковуються не в присутності клієнтів.

Нова Пошта
Нова Пошта

Про це представник компанії написав на офіційній сторінці "Нової пошти" в Facebook у відповідь на негативний коментар клієнтки, пише Хвиля.

"Я не розумію, як можна користуватися послугами Нової Пошти. По-перше, де тарифи на відправлення (залежно від ваги)? По-друге, чому я як клієнт повинен платити комісію на страхування (від оголошеної вартості)? Це компанія несе відповідальність, нехай компанія і страхує за свій рахунок. Це просто вимагання. Нічого не зрозуміло, за що платить людина і платить чимало як для перевезення. Я скористалася послугами як відправник тільки раз, розчарована на всі 100%. І ще упаковка повинна здійснюватися в присутності клієнта", - написала Українка.

тарифи Нової Пошти
тарифи Нової Пошти

У відповідь на коментар представник компанії запропонував клієнтці ознайомитися з тарифами на перевезення посилок і вантажів.

"За оголошеною вартістю, комісія оплачується обов'язково. Якщо хочете, вкажіть суму товару до 200 грн. і платите всього 1 грн. комісія. Однак ми завжди рекомендуємо вказувати реальну вартість вантажів«, - зазначили в»Новій пошті".

коментар Нової Пошти
коментар Нової Пошти

Також представник компанії пояснив, що деякі посилки можуть упаковуватися без відправника.

"Деякі пакувальні матеріали знаходяться в закритих для клієнтів приміщеннях, тому не буде можливості завжди бути присутнім при процесі пакування», - написав у відповіді представник «Нової Пошти».