У мережі на офіційній сторінці ПриватБанку повідомили хорошу новину для користувачів банківськими послугами. Співробітники ПриватБанку повідомляють, що приходить найкращий час для того, щоб відкрити свій банківський рахунок саме в їхньому банку.

Відповідну публікацію ПриватБанк розмістив на своїй офіційній сторінці в Twitter.

Відомо, що ПриватБанк є найпопулярнішим банком України на сьогоднішній день. Але, на превеликий жаль, його користувачів не влаштовує те, як він працює: то співробітники банку занадто нав'язливо пропонують свої послуги, то сам банк неякісно надає свої послуги.

ПриватБанк
ПриватБанк

На офіційній сторінці Приватбанку повідомили найостаннішу новину про їхню роботу.

"Якщо ви чекали на знак аби створити поточний рахунок у Приваті – це він Півлютого ПриватБанк відкриває бізнесу рахунки безкоштовно та обслуговує 3 місяці без абонплати", - пишуть на сторінці банку.

Крім цього, вони прикріпили картинку, на якій написано, що за минулий рік ПриватБанк збільшив кількість активних клієнтів МСБ на 17%.

Пост Приватбанку в Twitter
Пост Приватбанку в Twitter

Юзери соціальної мережі відреагували на цю новину і не змусили чекати з відгуками під новиною такого характеру.

"які переваги порівняно з конкурентами? для прикладу-монобанк", "Насувається нова ера заблокованих фопівських рахунків, як я бачу", "Операції з валютними рахунками так само будуть з 11 по 17 годину доступні?", "Що таке" півлютого"?", "Так-то, приватбанківська якість обслуговування", - пишуть користувачі банківських послуг.

Коментарі на пост Приватбанку в Twitter
Коментарі на пост Приватбанку в Twitter

Коментарі на пост Приватбанку в Twitter
Коментарі на пост Приватбанку в Twitter

Нагадаємо, що у мережі розлючений клієнт Приватбанку розповів про те, що співробітники банку не виконують свою роботу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі повідомили про те, що українські жителі не повертають свої борги ПриватБанку.

Також портал "Українці" писав, що жителі України обурені нахабною роботою співробітників ПриватБанку.