Багато людей не розуміють закликів до контрольного зняття показань квартирних лічильників гарячої та холодної води. Тож Центр комунального сервісу столичної влади вирішили пояснити цю необхідність.

Про це повідомляють Українці з посиланням на сайт Центру комунального сервісу.

Газовий лічильник, скріншот із відео
Газовий лічильник, скріншот із відео

На порталі стартувала рубрика відповіді на найактуальніші питання від населення і одним із перших комунальники вирішили пояснили, чому необхідно робити контрольні зняття показань.

"Якщо тривалий час не передавати показання лічильників, то дані у рахунку значно відрізнятимуться від фактичних. Для актуалізації та перерахунку необхідно здійснити контрольне зняття показань лічильників (КЗП)", - йдеться у повідомленні порталу.

Також комунальники застерегли, що звертатися варто лише до профільних спеціалістів.

опалення, тарифи, комуналка
опалення, тарифи, комуналка

"Замовити КЗП можна на сайті «Центру комунального сервісу» за посиланням та за телефоном call-центру (044) 247-40-40. Контрольне зняння показань здійснюється представником виконавця відповідної комунальної послуги (виконавець послуг з опалення та гарячого водопостачання для киян є КП "Київтеплоенерго", з холодного водопостачання та водовідведення – ПрАТ АК "Київводоканал"). Під час контрольного зняття показань, потрібно пред’явити спеціалісту паспорт на прилад обліку або свідоцтво про повірку", - повідомляє Центр комунального сервісу столиці.