Основний державний банк для соціальних виплат знову опинився в центрі уваги. Українці нарікають і звинувачують структуру в лукавості.

Про це пише в Twitter користувачка Пріпінда.

Дівчина уточнює, що в банку зазначено, що структура працює без перерв на обід. Але в той же час, з 13 до 14 в банку неможливо здійснити операції.

Фото з Ощадбанку
Фото з Ощадбанку

"Ощадбанк б**ть – найубогіша організація. Так, ми скрізь напишемо, що у нас немає перерв, але ось з 13 до 14, сорь, нічим допомогти не зможемо - у нас чил тайм. Ще й нахамимо якщо виеживаться будете", - пише Українка.

Також дівчина обурилася, що тепер змушена мати справу з Ощадбанком навіть проти своєї волі.

"А ще, якщо хоч якимось чином вам доведеться з ним зіткнутися, як мені, якій нарахували без мого відома туди степуху, чого бажаю тільки найлютішим ворогам, то про те що у них лежать ваші гроші, ви дізнаєтеся через пів року, і то від деканату, а забрати їх зможете через ще місяць", – ділиться Українка своїм досвідом.

пост українки про Ощадбанк в Twitter
пост українки про Ощадбанк в Twitter

Раньше Українці писали, що українці оцінили роботу головного державного банку України-Ощадбанку. На думку людей, з даними фінансовою установою краще не мати ніякої справи.

Про це пишуть самі клієнти Ощадбанку в Twitter.

Так один з користувачів судячи з усього після тривалого негативного досвіду поділився своєю оцінкою роботи установи.

Цікаво, чи існують люди в здоровому глузді, які по своїй волі вибрали Ощадбанк? Це ж таке го*але що просто уявити неможливо, поки сам туди не вступиш (не по своїй волі) Veseliy Kyiv

пост про роботу Ощадбанку в Twitter
пост про роботу Ощадбанку в Twitter

Українець не пояснив, що саме викликало у нього таке невдоволення в роботі Ощадбанку, але як видно, деякі його зрозуміли і без уточнень. Під постом клієнта додали свої коментарі й інші клієнти фінансової установи.

Так, не по своєму бажанню робить це спілкування ще нестерпнішим. Совок в найгіршому виконанні Гарбуз Хоккайдо

пост про роботу Ощадбанку в Twitter
пост про роботу Ощадбанку в Twitter