Щомісяця українці стикаються з необхідністю передачі даних квартирних лічильників, щоб ефективно контролювати свої витрати.

Кожен використовує свій спосіб, але краще знати всі можливі і доступні способи, щоб мати можливість вибрати найбільш прийнятний конкретно для вас.

Українець з посиланням на Чернівцігаз надають п'ять перевірених і зручних способів.

газова конфорка
газова конфорка

Передати показання лічильника можна будь-яким зручним для вас способом:

  • Зафіксувати показання в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Для реєстрації кабінету необхідно знати номер особового рахунку та суму останнього платежу. Детальну інструкцію як зареєструватися в Особистому кабінеті читайте на сайті 104.ua у розділі "Як зареєструватися".
  • Зафіксувати показання в мобільному додаток 104mobile.Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play. Тестова версія 104 Mobile поки розроблена для мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі ОС Android (версія 4.1 або вище). Для iPhone, що працює на операційній системі iOS 11 або вище - 104 Mobile Light.
  • Чат боти 7104ua в месенджері Viber і Telegram. Чат боти можна легко активувати в зручному для вас месенджері, ввівши дані особового рахунку, останню оплату за газ або номер лічильника. Щоб передати свідчення-дійте за підказками в головному меню. У чат-ботах так само можна зареєструвати кілька особових рахунків і передавати показники з фото лічильника. Важливо: якщо ви внесли неправдиві показання лічильника, скорегувати їх можна в чат-ботах Viber і Telegram 7104ua, відправивши фото лічильника.
  • За допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХХ - 10 цифр особового рахунку, YYYYY - показання лічильника (до 5 цифр). Між даними особового рахунку і показаннями необхідно ввести пробіл. Після відправки повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: "ваші свідчення прийняті і оброблені. Дякую». Якщо клієнт отримав відповідь "Невірний формат", це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити і повторити спробу.
  • За номерами контакт-центру. Користуючись підказками голосового меню, необхідно ввести номер особового рахунку і показання.

Споживачам слід перевірити, чи зафіксовані передані їм показання лічильника в розрахунковій системі. Найзручніше це зробити через Особистий кабінет на сайті 104.ua.