Зросте абонентська плата за використання телефонних апаратів місцевої телефонної мережі міст, райцентрів, сіл і селищ міського типу з погодинним і без погодинного обліку телефонних розмов для населення

"Укртелеком" з 1 липня 2021 року підвищує тарифи на фіксований місцевий Голосовий зв'язок 10%. 9 лютого таке рішення прийняла Національна комісія регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

Про це повідомляти UBR.ua.

дефекти телефону Samsung
дефекти телефону Samsung

"Ми інформуємо регулятора про економічні показники надання послуги. І він встановлює граничні тарифи враховуючи ці показники. Собівартість обслуговування мережі фіксованої телефонії зростає, це викликає економічну необхідність зміни Граничних тарифів. У порівнянні з мобільними тарифами ми вважаємо фіксовану телефонію доступною за ціною",-розповів виданню керівник прес-служби" Укртелекому " Михайло Шуранов.

В цілому, зросте абонентська плата за використання телефонних апаратів місцевої телефонної мережі міст, райцентрів, сіл і селищ міського типу з погодинним і без погодинного обліку телефонних розмов для населення. На початок 2021 року Найдешевший тарифний план коштує 73,81 грн/місяць, міжмісто і дзвінки на мобільні телефони тарифікувалися окремо - по 1,5 грн за хвилину.

Останнім часом "Укртелеком" скаржиться на те, що кількість інтернет-абонентів adsl мідної інфраструктури неухильно падає.

"Причини дві-проблеми з крадіжками і пошкодженнями мідної інфраструктури які все ще носять масовий характер і перемиканням абонентів на оптику. Кількість абонентів фіксованої телефонії падає. Це і перехід виключно на мобільний номер і в цілому перехід на Інтернет як канал комунікації (месенджери), ну і звичайно проблеми крадіжок", – пояснив Шуранов.