Київстар дарує своїм абонентам унікальну можливість дзвонити на обрані номери абсолютно безкоштовно в рамках послуги "Ми разом".

Скріншот Київстар
Скріншот Київстар

До даної пропозиції вже приєдналося близько 1 млн користувачів Київстар. Тепер, навіть якщо на рахунку закінчилися гроші, абоненти мобільного оператора без проблем зможуть дзвонити на один з номерів в своїй телефонній книзі абсолютно безкоштовно.

В середньому 25% всіх розмов доводиться на обрані номери. У кожного абонента є список пріоритетних номерів, на які він телефонує частіше за інші. З новою послугою від Київстар абоненти зможуть дзвонити своїм рідним і друзям навіть тоді, коли не поповнили рахунок.

Фото Магазин Київстар
Фото Магазин Київстар

Послуга "Ми разом" діє для абонентів передоплати і клієнтів Київстар з тарифами "Все разом". Вони можуть обрати для дзвінків номер будь-якого іншого абонента Київстар, незалежно від форми обслуговування.

Щоб підключити послугу безкоштовних дзвінків на обраний номер, необхідно безкоштовно зателефонувати за номером 535, або ввести код * 535 * 380ХХХХХХХХХ #, де ХХХХХХХХХ - номер абонента Київстар, з яким хочете бути завжди на зв'язку.

Якщо у вас самостійно не виходить виконати підключення, завжди є можливість звернутися до консультантів фірмових магазинів або служби підтримки Київстар. Також будь-які послуги можна підключити через додаток "Мій Київстар".