Цього року український уряд запланував запровадити кілька стадій збільшення розміру пенсійних виплат. У мережі розповіли, яким чином будуть перераховуватися пенсії, які категорії людей отримають нові виплати і наскільки їх збільшать вже в цьому році.

Про це повідомляють на порталі "Страна.UA"

Минулого місяця збільшили розмір пенсій на 300 гривень для українців, вік яких перетнув межу в 65 років і стаж яких досяг 30 років для жінок і 35 років для чоловіків. А пенсіонери, вік яких перетнув 80 років при стажі, як мінімум, 25 років, отримали виплати на 500 гривень більше.

У березні теж уряд планує збільшувати пенсії, але тільки тим, хто вийшов на пенсію за віком і мають потрібний розмір страхового стажу. Йдеться про те, що середній розмір пенсійних виплат збільшиться на 272-374 гривні.

Фото пенсіонерів
Фото пенсіонерів

Квітень стане кращим тільки для тих пенсіонерів, які працюють, а надбавка буде всього лише більше 35 гривень. У липні пенсії збільшать на 9,3% і йтиметься про 167,5 гривень. А ось в грудні через підвищення мінімальної зарплати до 6,5 тисячі гривень збільшать пенсії на 200 гривень українцям старше 65 років з наявністю стажу в 30 і 35 років.

Мінімальні пенсії український уряд збільшить на 79 гривень, тобто, розмір виплат досягне 1933 гривень. А ось що стосується максимальних пенсій, так туди додадуть ще 800 гривень.

Нагадаємо, що у мережі розповіли, як підтвердити трудовий стаж для отримання пенсійних виплат.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Пенсійний фонд почне перевіряти пенсіонерів, які більше року не знімали з картки гроші.

Також портал "Українці" писав, що українцям розповіли про те, як зміниться розмір пенсій для працюючих пенсіонерів.