Глава українського уряду Денис Шмигаль розповів про те, що слід очікувати від тариф на деякі комунальні послуги. За його словами, в цьому опалювальному сезоні на території нашої країни не будуть збільшувати вартість тепла і гарячої води, що зазначено в підписаному меморандумі.

Відповідну заяву Денис Шмигаль зробив на своєму каналі в Telegram.

Останнім часом українці масово виходять на різні акції протесту щодо тих чи інших причин. У тому числі, мова йде про підвищення тарифів на різні комунальні послуги. Люди обурені деякими рішеннями Кабміну, який все частіше дивує українців нововведеннями.

протести проти тарифів
протести проти тарифів

Цього разу український прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів про те, що буде з цінами на деякі послуги ЖКГ. За словами Шмигаля, тарифи на гарячу воду і тепло в цьому опалювальному сезоні підвищуватися не будуть.

"Тарифи на тепло та гарячу воду не будуть підвищуватись у цьому опалювальному сезоні. Що офіційно закріпили це в Меморандумі з місцевою владою. Це один із 8 кроків нашої команди щодо розвитку тарифного харчування. І це правильна позиція, яка показує, що пріоритет влади - і центральної, і місцевої-це захист добробуту українців", - написав у своїй соціальній мережі Денис Шмигаль.

Скріншот з Telegram-каналу Дениса Шмигаля
Скріншот з Telegram-каналу Дениса Шмигаля

Він також підкреслив, що це питання є одним з 8 кроків для вирішення проблеми з тарифами в Україні.

Нагадаємо, що голова Союзу споживачів комунальних послуг Олег Попенко висловив свою думку щодо підвищення комунальних послуг.

Як раніше повідомляв портал " Українці", українцям розповіли, чого варто очікувати від уряду щодо цін на комунальні послуги в лютому.

Також портал "Українці" писав, що в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко розповів, хто винен у високих тарифах.