Курка – це незамінне блюдо на наших обідніх столах. Її вартість невелика, а способів приготування — величезна безліч. Але чи знаєте ви, в яких частинах курячої тушки дуже багато паразитів?

Якщо багато їх з'їсти, це завдасть шкоди вашому організму. Але багато хто все одно продовжує з апетитом вживати їх в їжу. Чи знаєте ви, про які частини курки йде мова?

Курка. Фото: скріншот відео.
Курка. Фото: скріншот відео.

Курячі легені. В легких багато паразитів і бактерій. Навіть після обробки високою температурою вдається видалити тільки частина з них, які чутливі до високих температур. Однак існує також чимало стійких до високих температур бактерій, які накопичуються в легенях. Потрапивши в організм людини, вони легко викликають нездужання. Навіть якщо не буде ніякої реакції, це все-таки прихована небезпека, тому ми не рекомендуємо вживати курячі легені в їжу.

Куряча гузка. Всім відомо, що куряча гузка (хвостик) — це та частина тіла, звідки курчата виділяють фекалії. На ній багато паразитів і бактерій. Якщо з'їсти багато курячих гузок, можна завдати шкоди своєму організму. Так що, якою б смачною не була ця частина курки, заради власного здоров'я краще їсти її поменше.

Американка заплатила 10 тисяч доларів за операцію курки
Американка заплатила 10 тисяч доларів за операцію курки

Куряча голова. Насправді, коли ще жива курка їсть, вона може проковтнути деякі не дуже корисні речовини, і ці речовини будуть накопичуватися в голові курки після фільтрації. Можливо, вживання однієї-двох курячих голів не матиме ніякого ефекту, але якщо ви з'їсте їх занадто багато, ці шкідливі речовини з м'ясом потраплять в ваш організм і нададуть певний несприятливий вплив на ваше здоров'я.