З початку березня в Україні почнуть здійснювати перерахунок пенсійних виплат, який проводять щороку. У Міністерстві соціальної політики підкреслила, що розмір надбавки до пенсій цього року досягне 11%, але це торкнеться лише деяких пенсіонерів в Україні.

Про це повідомляють у Міністерстві соціальної політики.

Ще з 2019 року на території нашої країни почали здійснювати індексацію пенсійних виплат в автоматичному режимі. У це входить збільшення інфляції і зростання середньої заробітної плати в минулому році. Тепер відомо, що цього року з 1 березня на 11% збільшать розмір пенсій для українських громадян.

пенсії, виплати, старенькі
пенсії, виплати, старенькі

Згідно з інформацією від Пенсійного фонду, в середньому, розмір пенсійних виплат в нашій країні за віком становить 3 538,97 гривень. У цій ситуації пенсіонери нашої країни зможуть отримати надбавку в розмірі близько 389 гривень.

Йдеться про пенсіонерів, які отримують виплати по інвалідності, віку або втрати годувальника. А також ті, хто отримує за вислугою років, туди входять медики і вчителі, які мають стаж не менше 30 років роботи за професією.

пенсія, старенька, виплати, старість
пенсія, старенька, виплати, старість

На жаль, не торкнеться перерахунок тих пенсіонерів, які за формулою заробили на виплати менше, ніж на 11% від мінімальної пенсії. Також індексації не буде у пенсіонерів, які на даний момент отримують максимальну пенсію.

Нагадаємо, що в Україні з 1 квітня збільшиться пенсійний вік для всіх жінок країни.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Україні хочуть запровадити кілька етапів збільшення розміру пенсій.

Також портал "Українці" писав, що фахівці пояснили, чи варто переживати, якщо не перерахували пенсію.