У соціальній мережі незадоволені послугами користувачі ПриватБанку повідомляють про те, що він перетворився на справжній "лохотрон". Українці розповіли історію в соцмережі.

Відповідну інформацію обурені українці оприлюднили на одній зі сторінок у Twitter.

Одна з мешканок України поділилася з публікою проблемою. Дівчина розповіла, як співробітники ПриватБанку нав'язали її мамі кредит, який вона тепер не може оплатити.

Скріншот з реклами Приватбанку
Скріншот з реклами Приватбанку

"Одного разу я змусила маму відкрити карту в приваті. І тільки я туди кидала гроші, щоб завжди були. Спочатку вона навіть хз скільки там було, але знала, що стабільно 10к одного разу мама перевірила баланс і купила, що потрібно було. І влізла в кредит і боялася мені сказати", - поділилася дівчина.

Пост українки в Twitter
Пост українки в Twitter

Користувач соціальної мережі відреагував на публікацію українки і залишив свої коментарі під її публікацією.

"Приват перетворилися з найперспективнішого і цікавого електронного продукту в якийсь безглуздий лохотрон. Міняв недавно свою карту для виплат і мене змусили взяти їх кредитку. Запитав чи можна відмовитися-не можна. Після цього запитав Чи можу користуватися, і після", - написав користувач соціальної мережі.

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Нагадаємо, що у мережі на офіційній сторінці Приватбанку повідомили приємну новину для користувачів банківськими послугами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українці обурені неякісною роботою українського банку ПриватБанк.

Також портал "Українці" писав, що у соціальній мережі повідомили, що ПриватБанк зіткнувся з величезною проблемою.