В Україні збільшиться вартість деяких комунальних послуг у зв'язку з сильними морозами за вікном, подорожчанням електрики та індексацією абонентської плати. За словами експертів, на цьому збільшення ціни послуг ЖКГ не зупиниться, до цього питання ще повернуться в квітні.

Про це повідомляє портал "Obozrevatel"

Повідомляється, що вартість тепла збільшиться, оскільки у зв'язку з сильними морозами минулого місяця українські громадяни використовували більше тепла, ніж у попередньому місяці. У зв'язку з цим, на 10% зростуть і цифри, які будуть вказані в платіжних квитанціях.

Комунальні послуги
Комунальні послуги

Як повідомляє заступник мера Києва Петро Пантелєєв, 1 квадратний метр опалення обійдеться українцям в 33 гривні. А ось що стосується газу, так спочатку він повинен був подорожчати на 30%, але постачальники змушені були знизити тарифи до 6,99 гривень за 1 кубічний метр.

Крім того, не дивлячись на те, що максимальний розмір абонентської вирішили обмежити, її розмір збільшився. Тим більше, якщо порівнювати з груднем минулого року, то розмір абонплати на території України зріс.

Платіжка. Фото: скріншот відео.
Платіжка. Фото: скріншот відео.

Це стосується і електроенергії, яка теж подорожчає. Так, всі, хто використовує від 100 кіловат на годину, змушені будуть заплатити за електрику на 78 гривень більше.

Нагадаємо, що українцям розповіли сумну новину щодо вартості комуналки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Нафтогазі розповіли, що вартість блакитного палива збільшиться.

Також портал "Українці" писав, що у Міністерстві розвитку громад і територій розповіли, що українці стали краще платити за комуналку.